Zahájení provozu od 6.1.2020!

Fotogalerie

 

Taneční dopoledne

Dopoledne plné pohybu! Hudební dopoledne se nám velmi vydařilo. Společně jsme si zatančili, zazpívali a klienti měli možnost písniček na přání. Byla veliká sranda a zapojili jsme do tance opravdu všechny. Invalidní vozík přeci není překážka. 

Červencové narozeniny

Jako každý měsíc, tak i v červenci jsme oslavili společně narozeniny červencových oslavenců. Tento měsíc slavilo 6 žen, z toho jedna krásných 90 let. Odpoledne nám přálo počasí, tak jsme si mohli všichni společně zazpívat a užít si tak den D s našimi oslavenci.

Pečení: Jablkovo-skořicové Cupcakes 

Nejoblíbenější aktivita našich klientů je pečení. Pečeme každý čtvrtek a vždy je to pecka! Tentokrát jsme si s klienty upekli výborné jablkovo-skořicové cupcakes. Je vidět veliká praxe a láska k pečení našich klientů. Cupcakes vypadají jako od profesionálů a ještě lépe chutnají při odpolední kafíčku na naší terase. 

Ukázka exotických zvířat

Pro klienty jsme připravili ukázku exotických zvířat. Pro spoustu z nich to byl velký zážitek, protože se s těmito druhy zvířat setkali poprvé. 

Dozvěděli se spoustu informací a kdo byl odvážný, mohl si je i pohladit nebo nechat na ruce. 

Klientům se přišla ukázat Agama vousatá, Achatina (obří šnek), Strašilka nebo šváb syčivý. Klienti úspěšně zvládli i závěrečný kvíz! 

Návštěva zámeckého parku Sychrov

Dnes jsme s klienty navštívili Zámecký park Sychrov. Klienti viděli ukázku vystoupení sokolnika a mohli si dravce i pohladit. Tato ukázka je bavila a byli nadšení, vyprávění pana sokolníka bylo velice poučné.

Dále na klienty čekalo pohoštění v zámeckém nádvoří. Klienti si pochutnali na výborných zakuscích a kávě! Tímto děkujeme kavárně Cafe Bretagne, že pro nás toto pohoštění připravili.
Velké díky patří také státnímu zámku Sychrov, který nám půjčil lavičky a stolečky! Moc děkujeme!

Další velké díky patří rodinám klientů, kteří se k nám připojili a strávili tak s námi krásné dopoledne plné zážitků!

Těšíme se na další společný výlet s vámi!

Procházky Sychrovem II.

Podívej se hluboko do přírody a pak všechno lépe pochopíš.
(A.Einstein)

.... a nám počasí přeje, sluníčko krásně svítí a přírodu máme pod oknem ☀️.

Ideální čas na menší procházku s našimi klienty ❤️.

Procházky Sychrovem

S klienty jsme si vyšli do zámecké cukrárny a vinárny na zámku Sychrov. Hned na uvítanou dostali klienti malou ochutnávku vín a poté si dali zákusek , zmrzlinu či pohár, každý dle svého přání. Všem se malá procházka s jasným cílem moc líbila. :) Obsluha byla moc milá a prostředí krásné. Určitě brzy zopakujeme.☕

Ochutnávka sýrů

Dnes u nás v domově proběhla ochutnávka sýrů. V ochutnávce byly známé i méně známé sýry. Klienti bedlivě poslouchali informace o každém druhu ,které pak využili v menším sýrovém kvízu. Porota, která byla složena z našich klientů vyhodnotila jako nejlepší sýr Olomoucké tvarůžky společně se sýrem Jadel. Příště se mohou naši klienti těšit na ochutnávku exotického ovoce, která se uskuteční v červnu.

Velikonoce se blíží a i naši klienti si užívají přípravy.  Pletli jsme pomlázky dokonce i košíky a vyráběli jsme vajíčka, tak trochu jinak...

Aktivity klientů - Březen 2020

Aktivity klientů - Únor 2020

Masopustní průvod v Domově seniorů Sychrov

Aktivity klientů - LEDEN 2020

Slavnostní otevření Domova seniorů Sychrov

Domov seniorů Sychrov

 Seznam aktualit

Kontaktní informace

Kontaktujte nás

 

 

Podívejte se na video o Alzheimerově chorobě

 Přehrát video

Pro koho jsou naše služby určeny

  • Osoby, které pro trvalé změny zdravotního stavu potřebují nepřetržitou komplexní péči.
  • Osoby trpící běžnými onemocněními vyššího věku.
  • Osoby trpící demencí.                                         
  • Osoby, které se cítí osamoceny a izolovány od okolního světa.

Získat více informací

Aktuality

Seznam aktualit